понеділок, 23 лютого 2015 10:43

"Виходити на матчі в футболках "Героям слава" ми не можемо" - Суркіс

"Виходити на матчі в футболках "Героям слава" ми не можемо" - Суркіс
Фото: shahta.org

"Динамо" не може виходити на матчі в футболках з написом "Героям слава".

Про це сказав президент біло-синіх Ігор Суркіс, коментуючи відповідне звернення до нього вболівальників столичного клубу.

"Ми не можемо нанести будь-який напис в офіційних матчах на футболки без дозволу УЄФА", - сказав Ігор Суркіс.

"Ми можемо вийти на матч у розминочній формі з такими словами, про які просять наші вболівальники. Але на офіційну гру вийти в футболках "Героям слава", ми, на жаль, не можемо", - додав президент київського клубу.

Нагадаємо, в найближчий четвер "Динамо" зіграє матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи проти французького "Генгама".

Матч у Франції кияни в меншості програли з рахунком 1:2.

Зараз ви читаєте новину «"Виходити на матчі в футболках "Героям слава" ми не можемо" - Суркіс». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути