"Динамо" не може виходити на матчі в футболках з написом "Героям слава".
Про це сказав президент біло-синіх Ігор Суркіс, коментуючи відповідне звернення до нього вболівальників столичного клубу.
"Ми не можемо нанести будь-який напис в офіційних матчах на футболки без дозволу УЄФА", - сказав Ігор Суркіс.
"Ми можемо вийти на матч у розминочній формі з такими словами, про які просять наші вболівальники. Але на офіційну гру вийти в футболках "Героям слава", ми, на жаль, не можемо", - додав президент київського клубу.
Нагадаємо, в найближчий четвер "Динамо" зіграє матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи проти французького "Генгама".
Матч у Франції кияни в меншості програли з рахунком 1:2.




















Коментарі
1