понеділок, 27 липня 2009 08:36

Всі результати матчів 2-го туру Прем"єр-ліги

2-й тур Прем"єр-ліги розпочався в Одесі. "Чорноморець" зазнав поразки від київського "Арсенала". Гості відкрили рахунок на 11-й хвилині - першим голом за "Арсенал" відзначився Андрій Воробей. На 39-й хвлині інший новачок команди Олександр Грицай подвоїв перевагу "Арсенала". Та за хвилину одесити зусиллями Васкеза скоротили різницю. Однак вже на початку другого тайму Хомин встановив остаточний рахунок - 1:3 .

Три зустрічі відбулося в суботу. "Динамо" після 5:0 з "Чорноморцем" забило 6 м"ячів у ворота "Таврії". Дубль на рахунку Олега Гусєва, по голу забили Мілевський, Корреа, Ярмоленко та Гільєрме.

Донецький "Шахтар" не мав проблем в Маріуполі. Дубль на рахунку Луїса Адріано.

В центральному матчі туру "Дніпро" переміг "Металіст". Обидва м"ячі були забиті по перерві. Рахунок на 51-й хвилині відкрив Максим Калиниченко, а через 6 хвилин новачок "Дніпра" Євген Селезньов подвоїв перевагу господарів.

Ще чотири зустрічі відбулися в неділю. Єдина нічия зафіксована у Львові, де розійшлися миром "Карпати" і донецький "Металург".

"Оболонь" вперше переміг після повернення в еліту.

Перші перемоги в новому сезоні здобули запорізький "Металург" та "Ворскла".

ТСН

Зараз ви читаєте новину «Всі результати матчів 2-го туру Прем"єр-ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua