середа, 30 червня 2010 10:52

Вперше у чвертьфіналі ЧС зіграє чотири збірні з Південної Америки

Після перемоги збірної Іспанії над Португалією в останньому матчі 1 / 8 фіналу чемпіонату світу (1:0) визначилися всі чвертьфінальні пари ЧС.

Востаннє збірна Іспанії виходила в 1 / 4 фіналу на ЧС-2002, де поступилася господарю турніру збірній Південної Кореї.

Збірна Парагваю в матчі 1 / 8 фіналу чемпіонату світу перемогла Японію (0:0, 5:3 по пенальті).

Таким чином, в 1 / 4 фіналу Південну Америку представить рекордне число команд - чотири. Це Уругвай, Аргентина, Бразилія і Парагвай. Європу представлять три збірні (Німеччина, Голландія, Іспанія), Африку - одна (Гана).

На ЧС-2006 в 1 / 4 фіналу було дві південноамериканських команди (Аргентина і Бразилія).

2 липня пройдуть зустрічі Голландія - Бразилія та Уругвай - Гана. Переможці цих матчів зіграють між собою в першому півфіналі. 3 липня відбудуться матчі Німеччина - Аргентина і Парагвай - Іспанія, за підсумками яких визначаться учасники другого півфінального матчу.

За матеріалами Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Вперше у чвертьфіналі ЧС зіграє чотири збірні з Південної Америки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua