вівторок, 29 червня 2010 08:34

ЧС-2010. Перемога над Чилі вивела Бразилію у чвертьфінал мундіалю (ФОТО)
6

Збірна Бразилії обіграла команду Чилі в матчі 1 / 8 фіналу чемпіонату світу з футболу в Південній Африці. Матч відбувся 28 червня і завершився перемогою бразильської збірної з рахунком 3:0.

Бразильські футболісти впевнено контролювали хід матчу, хоч чилійцям час від часу вдавалися небезпечні контратаки. Перший гол був забитий на 34-й хвилині - після подачі кутового відзначився бразильський захисник Жуан.

Через чотири хвилини Луїс Фабіано подвоїв перевагу Бразилії, реалізувавши точну передачу Кака. В середині другого тайму Робіньо забив третій м'яч бразильської команди і встановив остаточний рахунок у матчі.

Обігравши Чилі, Бразилія вийшла в 1 / 4 фіналу ЧС-2010, де зіграє з командою Нідерландів. Голландці раніше в понеділок завоювали путівку в чвертьфінал, перегравши збірну Словаччини - 2:1.

ЧС-2010

ПАР

Плей-офф

1 / 8 фіналу

Бразилія - Чилі - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Жуан (35), 2:0 - Фабіано (38), 3:0 - Робіньо (59).

БРАЗИЛІЯ: Жуліо Сезар, Майкон, Лусіо, Жуан, Бастос, Жілберто Сілва, Дані Алвес, Рамірес, Кака (Клеберсон Перейра, 81), Фабіано (Нілмар, 75), Робіньо (Жілберто, 85).

ЧИЛІ: Браво, Ісла (Мільяр, 62), Відаль, Контрерас Фіка (Тельо, 47), Кармона, Фуентес, Хара, Санчес, Гонсалес (Вальдівія, 47), Босежур, Суасо.

Попередження: Кака (30), Відаль (47), Фуентес (68), Рамірес (72), Мільяр (81).

За матеріалами Лента, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «ЧС-2010. Перемога над Чилі вивела Бразилію у чвертьфінал мундіалю (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua