субота, 24 серпня 2013 18:36

"Ворскла" і "Волинь" забили по три м'ячі

Володимир Чеснаков забив шостий гол у матчі ФОТО: footboom.com

Матчем у Полтаві відкрилася програма суботніх ігор сьомого туру української прем'єр-ліги. Місцева "Ворскла" зустрілася з луцькою "Волинню", команди показали результативний футбол і зіграли внічию з рахунком 3:3.

Суперники активно почали протистояння, забивши три м'ячі вже до 12-ї хвилині. Господарі провели два голи стараннями Павла Ребенка та Івана Кривошеєнка в результаті швидких атак. Лучани відповіли точним ударом Богдана Шершуна. Перед свистком на перерву гості зрівняли рахунок - ефектним ударом головою відзначився Шумахер.

На старті другого тайму "Волинь" і зовсім вийшла вперед - гол забив Ян Масло, який замінив Шершуна ще в першому таймі. Господарі уникли поразки незадовго до фінального свистка. Автором вирішального голу став Володимир Чеснаков.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга. Сьомий тур

Ворскла (Полтава) - Волинь (Луцьк) - 3:3

Голи: Ребенок, 6 (1:0); Кривошеєнко, 10 (2:0); Шершун, 12 (2:1); Шумахер, 42 (2:2); Масло, 50 (2:3); Чеснаков, 88 (3:3).

Ворскла - Непогодов, Пердута, Ткачук, Даллку, Сапай, Чеснаков, Дедечко, Ребенок, Кривошеєнко (Громов, 62), Міщенко, Янузі.

Волинь - Неділько, Гошкодеря (Леандро, 46), Шиков, Сімінін, Скоба, Кінаш, Шершун (Масло, 28; Парцванія, 53), Мемешев, Бабатунде, Рамон, Шумахер.

Попередження: Ткачук, 68; Янузі, 90 +4 - Шершун, 24; Скоба, 45 +1; Кінаш, 68.

Зараз ви читаєте новину «"Ворскла" і "Волинь" забили по три м'ячі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua