понеділок, 05 серпня 2013 11:41

"Шахтар" переміг "Динамо", "Металіст" втратив перші очки: результати 4-го туру УПЛ

Донецький "Шахтар" обіграв київське "Динамо" з рахунком 3:1 у матчі 4-го туру чемпіонату України і став одноосібним лідером турнірної таблиці національної першості.

Вже на другій хвилині рахунок у матчі ударом зі штрафного відкрив капітан "гірників" Даріо Срна. "Динамо" через шість хвилин зрівняло результат після потужного удару марокканського півзахисника Беланда з меж штрафного.

На початку другого тайму "Шахтар" знову вийшов вперед після швидкої атаки, яку завершив хорватський нападник Едуардо. Крапку в матчі на 84-й хвилині поставив бразильський півзахисник "Шахтаря" Алекс Тейшейра.

Харківський "Металіст" втратив перші очки в нинішньому чемпіонаті. У суботу підопічні Мирона Маркевича зіграли внічию 2:2 у Луганську з місцевою "Зорею".

Дніпропетровський "Дніпро" здобув у Луцьку вольову перемогу над "Волинню" з рахунком 3:1.

Після перемоги "Шахтар" з 12 очками став лідером чемпіонату України. "Металіст" після чотирьох матчів набрав 10 очок. В активі "Дніпра" 9 пунктів, "Зорі" - 8, "Динамо" - 7 набраних очок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Прем'єр-ліга

4-й тур

Шахтар - Динамо Київ 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 1:0 - 2 Срна, 1:1 - 8 Беланда, 2:1 - 52 Едуардо, 3:1 - 84 Алекс Тейшейра.

Чорноморець Одеса - Металург Донецьк 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 40 Антонов.

Севастополь - Таврія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 54 Кузнєцов.

Арсенал К - Ворскла 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 36 Дедечко, 1:1 - 66 Аржанов.

Вилучення: Шарпар, 14 (Арсенал).

Зоря - Металіст 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 14 Каменюка, 2:0 - 18 Каменюка, 2:1 - 36 Себа Бланко, 2:2 - 69 Крістальдо.

Волинь - Дніпро 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 1:0 - 29 Шумахер, 1:1 - 38 Жуліано, 1:2 - 74 Селезньов, 1:3 - 75 Селезньов.

Вилучення: Кінаш, 65 (Волинь).

Іллічівець - Карпати 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 30 Балажиц, 1:1 - 83 Таргамадзе.

Говерла - Металург Запоріжжя 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 15 Анд. Шевчук, 1:1 - 55, пенальті Ле Таллек.

Вилучення: Нестеров, 65 (Металург).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" переміг "Динамо", "Металіст" втратив перші очки: результати 4-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua