понеділок, 22 липня 2013 09:44

Оборона "Севастополя", сотий гол Селезньова, дубль Мбокані: таблиця і результати 2-го туру УПЛ

19-21 липня відбулися сім матчі 2-го туру української футбольної Прем'єр-ліги, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Перемоги більшості топ-команд далися нелегко.

Найбільш впевнено почувався "Дніпро". У виїзному поєдинку проти "Іллічівця" дніпропетровці забили у по голу в кожному з таймів. Причому м'яч Євгена Селезньова виявився сотим у професійній кар'єрі гравця. Тим самим дніпряни оформили другу перемогу в чемпіонаті. Підопічні Хуанде Рамоса йдуть на першому місці після двох турів.

Також без втрат йде донецький "Шахтар". У матчі з новачком УПЛ "Севастополем" чемпіон країни після першого тайму грав унічию. Дотиснути суперника гірникам вдалося лише наприкінці матчу, забивши два м'ячі.

Третім у турнірній таблиці розташувався "Металіст". Харків'яни першими пропустили в гостьовому матчі проти "Арсеналу", але на початку другого тайму двічі забили протягом двох хвилин, зумівши утримати переможний результат.

Першу перемогу в чемпіонаті здобуло київське "Динамо", обігравши на виїзді "Говерлу" В'ячеслава Грозного. Дублем у кінцівці першого тайму відзначився новачок киян Д'ємерсі Мбокані. "Говерла" повернула інтригу, реалізувавши в кінці гри пенальті, але динамівці зуміли втримати перевагу до фінального свистка.

Відзначимо поєдинок в Одесі, де "Ворскла" в самому кінці гри вирвала нічию в "Чорноморця".

Другий тур завершиться в понеділок, 22 липня, матчем "Зорі" і запорізького "Металурга".

Голи: Рієра, 13 - Сапай, 90+2

Зараз ви читаєте новину «Оборона "Севастополя", сотий гол Селезньова, дубль Мбокані: таблиця і результати 2-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua