неділя, 21 липня 2013 22:27

"Шахтар" тричі забив "Севастополю", "Волинь" мінімально обіграла "Таврію"

Нем відкрив рахунок голам за "Шахтар". Фото: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" переграв "Севастополь" у матчі 2-го туру української Прем'єр-ліги. Зустріч в Севастополі завершилася з рахунком 1:3.

Рахунок був відкритий в першому таймі, коли Фред використав передачу Луїса Адріано і відправив м'яч у ворота. У другому таймі господарі зусиллями Дениса Кожанова відновили паритет, але на 78-й хвилині Луїс Адріано вивів "гірників" вперед, а через 11 хвилин Веллінгтон Нем поставив крапку в матчі, забивши свій перший гол у складі помаранчево-чорних.

У ще одному матчі неділі "Волинь" приймала сімферопольську "Таврію" і здобула мінімальну перемогу, 1:0. Переможний гол на 43-й хвилині матчу ударом через себе провів румунський півзахисник луцького клубу Ерік Бікфалві, а результативну передачу на свій рахунок записав Шумахер.

Таким чином, підопічні Віталія Кварцяного у двох перших матчах набрали чотири очки, а "Таврія" після перших двох турів поки залишається без перемог і набраних очок.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга

2-й тур

Севастополь (Севастополь) - Шахтар (Донецьк) - 1:3

Голи: Фред, 24 (0:1); Кожанов, 60 (1:1); Адріано, 78 (1:2); Нем, 89 (1:3).

Попередження: Фарлей, 39; Крамар, 83; Симоненко, 87; Віценець, 90 +5 - Срна, 90 +3.

Волинь (Луцьк) - Таврія (Сімферополь) - 1:0

Голи: Бікфалві, 43 (1:0).

Попередження: Шиков, 17; Шершун, 52; Масло, 62 - Гомес, 35; Причиненко, 59; Любічіч, 90.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" тричі забив "Севастополю", "Волинь" мінімально обіграла "Таврію"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua