пʼятниця, 26 квітня 2013 20:54

"Ворскла" і "Таврія" зіграли внічию

Артем Громов відкрив рахунок у матчі з пенальті на 30-й хвилині ФОТО: vorskla.com.ua

Матчем у Полтаві стартувала програма 26-го туру української прем'єр-ліги. Місцева "Ворскла" зустрілася з сімферопольською "Таврією", команди розіграли результативну нічию - 2:2.

Суперники обмінялися голами з пенальті за чотири хвилини у середині першого тайму. Артем Громов вивів господарів вперед, потім свій 11-метровий реалізував один з лідерів "Таврії" Сергій Назаренко.

На екваторі другої половини Максим Фещук провів другий гол таврійців. До фінального свистка полтавчани створили декілька чудових можливостей для взяття воріт і в підсумку домоглися свого на 86-й хвилині. Євген Будник, який вийшов на заміну, встановив нічийний результат, повідомляє "Чемпионат.com".

Чемпіонат України

26-й тур

Ворскла - Таврія 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - 30, пенальті Громов, 1:1 - 33, пенальті Назаренко, 1:2 - 59 Фещук, 2:2 - 86 Будник.

Ворскла - Непогодов, Ткачук, Чеснаков, Даллку, Пердута, Маркоскі, Скляр (Куценко, 46), Кривошеєнко, Громов, Лагос (Будник, 85), Силюк (Ребенок, 46).

Таврія - Кахріман, Гуменюк, Буссаїді, Селіо, Путраш, Павленко, Назаренко, Гомес, Єзерський, Шиндер, Фещук (Матвієнко, 83).

Попередження: Гуменюк (29), Назаренко (30), Павленко (66), Ткачук (69), Єзерський (84)

Зараз ви читаєте новину «"Ворскла" і "Таврія" зіграли внічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua