понеділок, 15 квітня 2013 08:53

"Металіст" зберіг друге місце, Мхітарян забив 22-й гол: результати 24-го туру УПЛ

Харківський "Металіст" зберіг за собою другу "лігочемпіонівську" сходинку у турнірній таблиці чемпіонату України з футболу за підсумками 24-го туру.

У неділю підопічні Мирона Маркевича обіграли у Полтаві "Ворсклу" з рахунком 4:1.

У суботу свої перемоги здобули й конкуренти "Металіста" - "Динамо" і "Дніпро". Кияни мінімально обіграли у Львові "Карпати" завдяки голу Брауна Ідейє в середині другого тайму. А "Дніпро" у п'ятницю в Одесі з рахунком 2:1 переграв місцевий "Чорноморець". На гол Джа Джедже в першому таймі гості відповіли точними ударами Матеуса та Романа Зозулі у другому.

Також у суботу свої чергові три очки здобув і донецький "Шахтар", який на своєму полі розгромив луганську "Зорю" з рахунком 3:0. Всі голи були забиті в останні 10 хвилин матчу. Спочатку після подачі кутового відзначився захисник Сергій Кривцов. Потім відзначився Генріх Мхітарян, для якого цей гол став 22-м у чемпіонаті, і Луїс Адріано.

Таким чином, після 24 турів "Шахтар" впевнено лідирує з 69 набраними очками. В активі "Металіста" 52 пункти. "Динамо" набрало 50 очок, "Дніпро" - 48, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Чемпіонат України

24-й тур

Говерла - Металург Запоріжжя 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 64 Макаренко, 2:0 - 79, автогол Нестеров.

Ворскла - Металіст 1:4 (1:3, 0:1)

Голи: 0:1 - 23 Вільягра, 1:1 - 25, пенальті Будник, 1:2 - 44 Крістальдо, 1:3 - 45 Марлос, 1:4 - 59 Клейтон.

Металіст - Дишленкович, Папа, Марсіо Азеведо, Пшеничних, Вільягра, Марлос (Вілліан Гомес, 78), Едмар, Краснопьоров (Шелаєв, 84), Клейтон, Себа Бланко, Крістальдо (Чако Торрес, 72).

Вилучення: Себа Бланко (24).

Арсенал К - Металург Донецьк 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 37 Траоре, 0:2 - 51 Траоре.

Волинь - Іллічівець 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 62 Полянський, 0:2 - 72 Ордець.

Чорноморець Одеса - Дніпро 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - 37 Джа Джедже, 1:1 - 53 Матеус, 1:2 - 79 Зозуля.

Дніпро - Лаштувка, Федецький, Мазух, Стрініч, Чеберячко (Селезньов, 46), Дуглас, С. Кравченко, Коноплянка, Жуліано (Шахов, 59), Зозуля, Матеус (В. Мандзюк, 82).

Кривбас - Таврія 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 37 Шершун, 2:0 - 40 Самодін.

Шахтар - Зоря 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 - 81 Кривцов, 2:0 - 89 Мхітарян, 3:0 - 90 Луїс Адріано.

Шахтар - А. Каніболоцький, Срна, Чигринський, Рац, Кривцов, Мхітарян, Фернандіньо, Гречишкін, Коста (Едуардо, 60), Алекс Тейшейра (Тайсон, 74), Луїс Адріано.

Карпати - Динамо Київ 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 64 Ідейє.

Динамо Київ - Коваль, Михалик, Селін, Даніло, Віда, Гармаш, Велозу, Гусєв, Мехмеді (Сидорчук, 80), Ідейє (Цуріков, 90), Безус (Алієв, 66).

Вилучення: Михалик (76).

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" зберіг друге місце, Мхітарян забив 22-й гол: результати 24-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua