пʼятниця, 07 травня 2010 13:12

Воронін забив, Алієв і Дикань програли. Результати 9 туру РПЛ

У центральному матчі дев'ятого туру прем'єр-ліги пітерський "Зеніт" на своєму полі здобув упевнену перемогу над нальчикський "Спартак" - 3:1 і потіснив їх з першого місця, ставши одноосібним лідером чемпіонату.

Всі м'ячі були забиті в заключні 25 хвилин матчу. Спочатку Володимир Бистров після пасу Файзулліна з кількох метрів пробив у ближню дев'ятку. Через п'ять хвилин Гетерієв збив в штрафній площі Кержакова. Роман Широков з "точки" не залишив шансів Отто Фредриксону. А ще через три хвилини Данні остаточно зняв питання про переможця. Єдине, що вдалося мешканцям півдня, так це гол Микити Малярова зі штрафного. Нальчани зазнали першої поразки в сезоні і перемістилися з першого місця на друге.

Третю позицію займає московський ЦСКА, який відстає на одне очко. Армійці втретє поспіль поступилися на полі "Ростова" - 0:1. Єдиний м'яч був забитий у середині другого тайму Мерсудіном Ахметович після розіграшу кутового. У час, що залишився гості буквально висіли на воротах "Ростова", потрапили в штангу, але піти від другої поразки в чемпіонаті не змогли. Закінчували матч армійці в меншості, коли другу жовту картку отримав Шемберас. Ця перемога дозволила підопічним Олега Протасова піднятися на шосте місце.

А на п'яту сходинку стрибнув московський "Спартак", який розгромив на своєму полі "Анжі" - 3:0. Дублем відзначився Веллітон, який у суперечці наздогнав "залізничника" Олександра Алієва. Ще один м'яч на рахунку іншого бразильського спартаківця Алекса.

Чемпіон країни "Рубін" вимучив перемогу над аутсайдером "Сибіром" - 1:0. Єдиний гол у матчі був забитий на початку другого тайму. Петро Бистров зі штрафного пробив у поперечину, а Крістіан Нобоа був першим на добиванні. "Рубін" піднявся на четверте місце, а голкіпер казанців Сергій Рижиков провів сьомий "сухий" матч в сезоні.

У ще одному матчі "Томь" обіграла на своєму полі "Терек" і потіснила грозненців з сьомого місця. Вирішальний гол за п'ять хвилин до кінця гри забив Дзюба - 2:1.

Чемпіонат Росії. 9 тур

Ростов - ЦСКА - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Ахметович (68).

Зеніт - Спартак Нальчик - 3:1 (0:0, 3:1)

Голи: 1:0 - В. Бистров (65), 2:0 - Широков (71, пенальті), 3:0 - Данні (74), 3:1 - Маляров (90).

ЗЕНІТ: Малафєєв, Анюков, Крижанац, Ломбертс, Губочан, Денисов, Широков, Хусті (Файзулін, 56), В. Бистров (Іонов, 80), Данні (Канунніков, 85), Кержаков.

СПАРТАК Нальчик: Фредріксон, Васін, Джудовіч, Амісулашвілі, Філатов, Концедалов (Маляров, 68), Гетерієв, Щаніцін, Гогу (Бікмаев, 78), Дядюн, Сірадзе (Русич, 56).

Попередження: Губочан (37), Ломбертс (52), Гогу (70), Широков (81).

Спартак - Анжі - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Веллітон (42), 2:0 - Веллітон (66), 3:0 - Алекс (86).

Крилья Совєтов - Аланія - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Стрєлков (50).

Локомотив - Сатурн - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Кириченко (50).

Динамо - Амкар - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Воронін (13, пенальті), 1:1 - Гришин (54).

Томь - Терек - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Корніленко (22, пенальті), 1:1 - Асільдаров (47), 2:1 - Дзюба (85).

Томь: Парейко, Гультяєв, Джіоев, Йокіч, Ан.Іванов, Мічки, Кім Нам Іль, Климов, Харитонов (Д. Н. Смирнов, 90), С. Ковальчук (Скобляков, 75), Корніленко (Дзюба, 56).

Терек: Дикань, Феррейра, Омельянчук, Хаймович, Ятченко, Маурісіо (Саду, 88), Георгієв, Арсе (Гвазава, 73), Лахіялов, Асільдаров, Бракамонте (Кобенко, 53).

Попередження: Феррейра (21), Маурісіо (31), Ан.Іванов (45), Арсе (45), Кобенко (63), Джиоєв (81), Саду (88).

Рубін - Сибір - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Нобоа (51).

За матеріалами Террикон, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Воронін забив, Алієв і Дикань програли. Результати 9 туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua