четвер, 14 березня 2013 10:14

Волосожар і Траньков виграли коротку програму ЧС з фігурного катання

Волосожар і Траньков з перемоги почали ЧС. Фото: afp.com

13 березня, у Лондоні (Онтаріо, Канада,) стартував чемпіонат світу з фігурного катання.

Програму першого дня змагань відкрили спортивні пари з короткою програмою.

Лідирують чемпіони Європи-2013 росіяни Тетяна Волосожар і Максим Траньков, які отримали 75,84 балів. Чемпіони Канади Меган Дюамель і Ерік Редфорд програють росіянам 2,23 бали. Третю позицію займають чинні чемпіони світу з Німеччини Олена Савченко і Робін Шолкови (73,47).

Всього в змаганнях беруть участь 18 спортивних пар, з яких тільки 16 отримали право виступити з довільною програмою.

Українці на чемпіонаті світу в парному катанні не представлені, оскільки не виконали технічний мінімум.

Чемпіони світу та призери стануть відомі 15 березня, коли пари виступлять з довільною програмою.

Фігурне катання. Чемпіонат світу. Лондон, Канада, 13 березня

Спортивні пари. Коротка програма.

1. Тетяна Волосожар / Максим Траньков (Росія) - 75,84 балів

2. Меган Дюамель / Ерік Редфорд (Канада) - 73,61

3. Олена Савченко / Робін Шолкови (Німеччина) - 73,47

Зараз ви читаєте новину «Волосожар і Траньков виграли коротку програму ЧС з фігурного катання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua