середа, 24 лютого 2010 10:44

Визначилися всі чвертьфіналісти хокейного турніру Олімпіади

На чоловічому хокейному турнірі Олімпіади-2010 визначилися всі учасники 1/4 фіналу. Останньою туди пробилася збірна Словаччини, яка перемогла Норвегію з рахунком 4:3. Таким чином, в 1/4 фіналу США зіграють з Швейцарією, Росія - з Канадою, Фінляндія - з Чехією, Швеція - із Словаччиною, повідомляє офіційний сайт Ігор у Ванкувері.

У матчі Словаччина - Норвегія після двох періодів рахунок був нічийним (3:3). Переможну шайбу словаки закинули на дев"ятій хвилині третього періоду, коли відзначився Мирослав Шатан. Наприкінці зустрічі норвежці провели декілька небезпечних атак, але зрівняти рахунок не зуміли.

Окрім Шатана у складі збірної Словаччини шайби закинули Міхал Хандзуш, Маріан Габорик і Ріхард Зедник. Голи норвежців на рахунку Матса Зуккарелло Осена, Туре Вікінгстада і Андерса Бастіансена.

Раніше в ніч на 24 лютого в кваліфікаційних матчах Швейцарія перемогла Білорусь (3:2 за булітами), Канада - Німеччину (8:2), а Чехія - Латвію (3:2 в овертаймі).

Розклад ігор 1/4 фіналу вже відомий. За київським часом матч США - Швейцарія почнеться 24 лютого о 22:00, матч Росія - Канада - 25 лютого о 02:30, матч Фінляндія - Чехія - 25 лютого о 05:00, матч Швеція - Словаччина - 25 лютого о 07:00.

Олімпійський хокейний турнір

Ванкувер (Канада)

Плей-офф

Швейцарія - Білорусь - 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, за булітами - 1:0)

Канада - Німеччина - 8:2 (1:0, 3:1, 4:1)

Чехія - Латвія - 3:2 (2:0, 0:0, 0:2, 1:0)

Словаччина - Норвегія - 4:3 (3:1, 0:2, 1:0)

За матеріалами Лента, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «Визначилися всі чвертьфіналісти хокейного турніру Олімпіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua