Лондонський "Вест Хем" змінив власників. Клуб придбала група компаній CB Holding, головний акціонер якої Ендрю Бернхардт став новим президентом команди. Попередній власник і президент Бьорголфур Гудмундссон і віце-президент Асгейр Фрідгейрссон залишили свої пости.
"У нас один з найкращих молодих тренерських союзів в особі Джанфранко Дзоли і Стіва Кларка. Крім того, в команді добре поєднується досвід і молодість, залучаються гравці з академії.
Можу запевнити вболівальників, що ми збираємося виділити гроші на покупку нових гравців, проте бюджет буде розрахований згідно доходам клубу. Моя робота полягатиме в тому, щоб допомагати прогресу команди.
У нас є дворічний план, який включає поліпшення інфраструктури, і ми приступимо до роботи, як тільки буде призначено нове керівництво", - цитує Бернхардта офіційний сайт клубу.
За матеріалами Sports.ru.




















Коментарі