неділя, 07 грудня 2014 15:42

Валя Семеренко завоювала другу медаль на Кубку світу в Естерсунді
5

Сьогодні, 7 грудня, в Остерсунді (Швеція) на першому етапі Кубка світу з біатлону відбулася жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами. Українка Валя Семеренко стала срібним призером, піднявшись по ходу гонки з шостого стартового місця.

У боротьбі за друге місце Валя випередила італійку Доротею Віррер лише на 0,4 секунди. Перемогла фінка Кайса Макарайнен, випередивши на 47,9 секунди українку, на 48,3 - італійку. Макарайнен на вогневих рубежах допустила три промахи, Валя і Доротея - по чотири.

Наталія Бурдига з трьома промахами фінішувала 20-ю, піднявшись з 34-ї стартової позиції. Надія Бєлкіна допустила на стрільбі шість помилок і зайняла 42-е місце, опустившись з 30-го стартового. Ольга Абрамова не фінішувала.

Переможниця спринту білоруска Дарина Домрачева в гонці переслідування була 4-ю, допустивши п'ять промахів (+1.08,4).

Біатлон. Кубок світу. Перший етап. Остерсунд (Швеція), 7 грудня Жінки. Гонка переслідування. 10 км, чотири вогневих рубежі.

1 (3-я у спринті). Кайса Макаряйнен (Фінляндія) - 35.01,7 (1+1+0+1)
2 (6). Валя Семеренко (Україна) - +47,9 (1+0+2+1)
3 (4). Доротея Вірер (Італія) - +48,3 (1+1+0+2)

20 (34). Наталія Бурдига - +2.38,9 (0+0+2+1)
42 (30). Надія Бєлкіна - +4.34,9 (2+1+2+1)
(26) Ольга Абрамова - не фінішувала

Зараз ви читаєте новину «Валя Семеренко завоювала другу медаль на Кубку світу в Естерсунді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua