субота, 21 березня 2015 14:41

Мартен Фуркад виграв Великий Кришталевий глобус

Фуркад учетверте поспіль став переможцем загального заліку Кубка світу

Француз Мартен Фуркад став переможцем загального заліку Кубка світу з біатлону в сезоні-2014/15.

У суботу на завершальному, дев'ятому етапі Кубка світу у Ханти-Мансійську відбувся передостанній старт сезону - гонка переслідування, в якій дворазовий олімпійський чемпіон Сочі зайняв 4-е місце.

У загальному заліку Мартен Фуркад набрав 1036 очок і став недосяжним до найближчого переслідувача Антона Шипуліна (924). На третьому рядку розташувався словенець Яков Фак (840).

Додамо, що гонку переслідування з одним промахом виграв канадець Натан Сміт. Українець Сергій Семенов зумів піднятися на 20 позицій і фінішував шістнадцятим.

Результати гонки переслідування

1. Натан Сміт (Канада) - 32.04,9 (0+0+0+1)
2. Бенедикт Долль (Німеччина) - +24,0 (0+0+1+1)
3. Антон Шипулін (Росія) - +35,5 (1+1+0+2)

Українці
16. Сергій Семенов - +1.51,5 (1+1+0+1)
38. Олександр Жирний - +3.30,6 (1+0+2+1)
48. Артем Прима - +4.27,9 (1+0+2+1)

Зараз ви читаєте новину «Мартен Фуркад виграв Великий Кришталевий глобус». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua