середа, 03 грудня 2014 20:03

Сергій Семенов став другим на Кубку світу

Сьогодні у шведському Остерсунді пройшла індивідуальна гонка Кубка світу з біатлону у чоловіків. В України - подіум! Друге місце посів Сергій Семенов. Наш біатлоніст здорово пройшов дистанцію, при поривчастиму вітрі заробивши лише хвилину штрафу.

Це другий особистий подіум Семенова в кар'єрі. У 2013-му українець був третім так само в індивідуальній гонці.

Переміг сьогодні норвежець Еміль Егле Свендсен, третім став чех Міхал Шлезінгр, повідомляє "Сегодня".

Серед решти українців блискучий результат, як для дебютанта, вдався Артему Тищенку - у другій у своїй кар'єрі гонці Кубка світу (першим був - спринт в Антхольці у попередньому сезоні) наймолодший учасник нашої чоловічої збірної заробив місце у заліковій зоні: 37-е місце. Третім серед українців з заліковим результатом для Кубка націй став Віталій Кільчицький. Він фінішував 60-м.

Завтра на дистанцію індивідуальної гонки вийдуть дівчата.
Зараз ви читаєте новину «Сергій Семенов став другим на Кубку світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua