неділя, 17 серпня 2008 17:43

В останньому фіналі з бадмінтону перемогу святкував китаєць

Китайський бадмінтоніст Дань Лінь став олімпійським чемпіоном в чоловічому одиночному розряді. У фіналі китаєць взяв гору над малазійцем Чунвей Лі, який отримав срібну медаль. Матч за третє місце відбувся 16 серпня, і бронзову нагороду виграв ще один представник Китаю Цзінь Чень.

Для перемоги у фіналі китайському бадмінтоністу вистачило двох партій, що завершилися з рахунком 21:12 і 21:8. Зазначимо, що для збірної Малайзії срібна медаль Чунвей Лі стала першою нагородою на Олімпіаді-2008.

Таким чином, олімпійський турнір з бадмінтону завершений. У цьому виді спорту були розіграні п"ять комплектів нагород. Три золоті медалі виграли китайці, по одній - спортсмени з Індонезії і Південної Кореї.

lenta.ru
Зараз ви читаєте новину «В останньому фіналі з бадмінтону перемогу святкував китаєць». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua