понеділок, 01 березня 2010 10:15

В останній день зими "МЮ" виграв Кубок англійської ліги

"Манчестер Юнайтед" зумів відстояти Кубок англійської ліги - у фіналі турніру дружина сера Алекса Фергюсона відсвяткувала вольову перемогу над "Астон Віллою" з рахунком 2:1.

У поточному сезоні манкуніанці спробують учетверте поспіль стати чемпіонами Англії, а також виграти Лігу чемпіонів УЄФА. Перший же трофей у сезоні дався "Юнайтед" нелегко, адже вже на п"ятій хвилині Джеймс Мілнер з пенальті вивів бірмінгемців уперед.

Додаткову мотивацію "Астон Віллі" напевно додавав той факт, що головний тренер команди Мартін О"Ніл міг завоювати кубок ліги вп"яте, будучи гравцем і тренером. Втім, через сім хвилин Майкл Оуен чітким ударом відновив паритет.

Форвард збірної Англії через травму був змушений залишити поле, поступившись своїм місцем Вейну Руні, який і провів вирішальний м"яч. На 74-й хвилині Руні головою замкнув подачу Антоніо Валенсії, забивши свій 28-й гол у сезоні.

Астон Вілла - Манчестер Юнайтед - 1:2 (1:1)

Голи: 1:0 - Мілнер (5, пенальті), 1:1 - Оуен (14), 1:2 - Руні (75).

Астон Вілла: Фрідель, Куелльяр (Кар `ю, 81), Коллінз, Данн, Уорнок, Ешлі Янг, Мілнер, Петров, Даунінг, Хескі, Агбонлахор.

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД: Кушчак, Рафаель Да Сілва (Невілл, 67), Відіч, Еванс, Евра, Валенсія, Флетчер, Керрік, Пак (Гібсон, 85), Оуен (Руні, 43).

Попередження: Коллінз (12), Даунінг (19), Евра (42), Відіч (69).

За матеріалами Uefa.com, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «В останній день зими "МЮ" виграв Кубок англійської ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua