середа, 17 лютого 2010 08:35

"МЮ" вперше переміг "Мілан" на "Сан-Сіро"

У вівторок 16 лютого в першому раунді 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів англійський "Манчестер Юнайтед" обіграв італійський "Мілан" з рахунком 3:2.

Рахунок на третій хвилині матчу відкрив Рональдіньо, забивши у порожній кут воріт англійців. На 36-ій хвилині Пол Скоулз зрівняв рахунок, коли промахнувся повз м"яча, і той від опорної ноги залетів у ворота.

У другому таймі в англійців двічі відзначилися Вейн Руні - на 66-ій і 74-ій хвилинах. Нарешті, за п"ять хвилин до закінчення основного часу різницю в рахунку скоротив Кларенс Зеєдорф, який після пасу Рональдіньо забив п"ятою в кут.

Тим часом, французький "Ліон" виграв у іспанського "Реала" 1:0. Єдиний гол на 47-ій хвилині забив камерунець Жан Макун.

Ліга чемпіонів

1/8 фіналу

Перші матчі

Мілан Італія - Манчестер Юнайтед Англія - 2:3 (1:1, 1:2)

Голи: 1:0 - Роналдіньо (3), 1:1 - Скоулз (36), 1:2 - Руні (66), 1:3 - Руні (74), 2:3 - Зеєдорф (85).

МІЛАН: Діда, Бонера, да Сілва, Неста, Антоніні (Фаваллі, 38), Бекхем (Зеєдорф, 72), Пірло, Амброзіні, Пато, Хунтелар (Індзагі, 77), Роналдіньо.

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД: ван дер Сар, Рафаел да Сілва (Браун, 90), Дж. Еванс, Ріо Фердинанд, Евра, Керрік, Флетчер, Скоулз, Пак Чжі Сун, Нані (Валенсія, 64), Руні.

Попередження: Руні (44), Керрік (63), Роналдіньо (90).

Вилучення: Керрік (90).