неділя, 22 жовтня 2006 18:16

У Кривому Розі голів не дочекалися

Перший тайм зустрічі пройшов за рівної боротьби і без небезпечних моментів. На 42-ій хвилині захисник "Ворскли" Цуррі порушив правила проти Акопяна неподалік свого штрафного майданчика. Зав"язалася бійка, в результаті якої суддя показав п"ять жовтих карток.

У другому таймі ситуація на полі не змінилася. Команди завдали декілька ударів, але вони не несли особливої загрози. Не допомогли і заміни, які виконали тренери. Рахунок до кінця матчу так і не було відкрито.

Чемпіонат України. 11-й тур.

"Кривбас" (Кривий Ріг) - "Ворскла" (Полтава) - 0:0

22 жовтня. Кривий Ріг. Стадіон "Металург".

Суддя: Орест Шмигельський (Львів).

"Кривбас": Бажан, Котелюх, Яксманицький, Олефір, Поклонський, Коротецький (Епуряну, 66), Дуньїч, Шкембі (Бурдулі, 57), Акопян (Іващенко, 73), Сачко, Гігіадзе.

Тренер: Олександр Косевич.

"Ворскла": Пятов, Стоян, Цуррі, Джурічіч, Ярмаш, Далкку, Кондратюк (Швець, 68), Кравченко, Мєдвєдєв, Лікіою (Артюх, 58), Груміч (Чіжов, 87).

Тренер: Віктор Носов

Попередження: Акопян (42), Яксманицький (42), Цуррі (42), Кравченко (42), Груміч (45), Епуряну (92).

Зараз ви читаєте новину «У Кривому Розі голів не дочекалися». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути