пʼятниця, 01 квітня 2011 09:07

Юлія Благиня виграла чемпіонат Європи з вільної боротьби

У Дортмунді (Німеччина) триває чемпіонат Європи з вільної боротьби. Завершили змагання жінки в трьох вагових категоріях - до 48, до 51 і до 55 кг. Українки завоювали дві нагороди - одне золото та одне срібло.

Юлія Благиня (до 51 кг) стала чемпіонкою Європи, здобувши перемогу у фіналі над румункою Естер Добре (0:5, 6:1, 4:0). Бронзу завоювала росіянка Катерина Краснова і молдаванка Наталія Буду.

Христина Дарануца (до 48 кг) завоювала срібну медаль, поступившись у фіналі чемпіонці світу-2009 Марії Стадник з Азербайджану (0:6, 0:2). Бронза в активі польки Івони Матковської і румунки Христини Кройтору.

Шведка Іда-Тереза Нерелл (до 55 кг) перемогла у фіналі молдаванку Людмилу Кристя (1:0, 1:1). Бронзовими призерами стали росіянка Марія Гурова та полька Катаржина Кравчик. Українка Ірина Харів завершила свій виступ на стадії 1 / 8 фіналу, програвши польці Катаржині Кравчик.