неділя, 12 серпня 2018 18:57

Український легіонер продовжує штампувати голи

Маліновський забиває ледь не в кожному матчі. Фото: відкриті джерела

Український півзахисник бельгійського "Генка" Руслан Малиновський продовжує забивати. В матчі третього туру чемпіонату Бельгії він допоміг своїй команді перемогти "Остенде".

Малиновський вийшов на заміну на початку другого тайму за рахунку 0:0. На прикінці тайму відзначився забитим голом, закріпивши перемогу своєї команди.

Чемпіонат Бельгії, 3 тур

Остенде – Генк – 0:2

Голи: Троссард, 78 (пен.), Маліновський, 85

Відомий німецький футболіст забив фантастичний гол.

Зараз ви читаєте новину «Український легіонер продовжує штампувати голи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua