"Черкаський Дніпро", який виграв чемпіонат Другої ліги України і піднявся в Першу лігу, гратиме в оригінальній формі. У новому сезоні черкащани зіграють в екіпіровці, яка виглядає як вишиванка.
Домашня форма команди виконана у білих кольорах і стилізована національним українським орнаментом. Виїзне екіпірування зроблене в аналогічному стилі, але тільки синього кольору.
Підопічні Ігоря Столовицький вже провели в новій формі останній передсезонний матч, а вчора, 22 липня, стартували в 1/32 Кубка України.
Відзначимо, що "Черкаський Дніпро" завершив сезон у Другій лізі, забивши найбільше м'ячів, пропустивши менше за всіх, а також з найкращим бомбардиром чемпіонату і премією за чесну гру.




















Коментарі