неділя, 24 листопада 2019 15:49

Український форвард приніс команді Мілевського золоті медалі чемпіонату Білорусі

Завдяки голу Хобленка "Динамо Брест" зміг перервати гегемонію БАТЕ. Фото: ФК "Лех"

В рамках 29 туру чемпіонату Білорусі "Динамо Брест" мінімально перемогло "Вітебськ" – 1:0.

На 38-й хвилині зустрічі Олексій Хобленко забив єдиний гол у цьому матчі. Для українця для це вже 9 гол в сезоні.

Ця перемога гарантувала динамівцям звання чемпіона Білорусі. Вони стали недосяжні для БАТЕ, який розташувався на другій сходинці. До слова, "Динамо" Брест перервало гегемонію борисівського клубу, яка тривала 16 років, повідомляє "24 канал"

В складі "Динамо-Брест" серед українців грають захисник Євген Хачеріді, півзахисник Олександр Нойок та форвард Артем Мілевський.

Зараз ви читаєте новину «Український форвард приніс команді Мілевського золоті медалі чемпіонату Білорусі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua