субота, 22 червня 2013 11:47

Українські шаблісти виграли бронзу на ЧЄ з фехтування

Шаблістам у Загребі дісталася бронза. Фото: sportonline.ua

Фінальний день чемпіонату Європи з фехтування в Загребі завершився для України бронзою шаблістів.

Андрій Ягодка, Дмитро Пундик, Дмитро Бойко та Олег Штурбабін в 1/8 фіналу без проблем здобули перемогу над Великобританією 45:31, от подальші зустрічі нашим спортсменам давалися нелегко.

У чвертьфіналі українцям довелося протистояти збірній Росії, і тут треба віддати належне Андрію Ягодці, який виходив на останній бій програючи 36:40, але зміг зрівняти рахунок 44:44 і завдав 45 удар так, щоб у судді не було ніяких сумнівів, на чию ж користь віддати очко - запалив один ліхтар на свою користь.

У півфіналі зі збірною Угорщини українська команда відмінно отфехтовала дві третини зустрічі, однак в останні два бої у них щось не заладилося, і вони поступилися з рахунком 37:45.

Напруженою була і перша третина бронзового матчу зі збірною Румунії, але в четвертому бою Дмитро Пундик з рахунком 9:4 здобув перемогу над Мадаліни Букур і вивів свою команду вперед - 20:19. З тих пір українці більше не випускали ініціативу зі своїх рук і здобули перемогу з рахунком 36:45.

Що ж до дівчат-шпажисток, то вони в 1/8 фіналу обіграли збірну Сербії, у чвертьфіналі поступилися угорками, далі перемогли шведок і в зустрічі за п'яте місце одним уколом здобули перемогу над росіянками (39:38).

Зазначимо, що з чемпіонату Європи з фехтування наші спортсмени везуть чотири нагороди - золото, срібло і дві бронзи.

Чемпіонат Європи з фехтування. Шабля. Чоловіки. Командні змагання

1. Італія

2. Угорщина

3. Україна

Зараз ви читаєте новину «Українські шаблісти виграли бронзу на ЧЄ з фехтування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua