середа, 19 червня 2013 10:01

Українські шпажисти виграли "бронзу" чемпіонату Європи

У матчі за "бронзу" наші шпажисти перемогли збірну Франції ФОТО: nffu.org.ua

У Загребі (Хорватія) проходить чемпіонат Європи з фехтування. Збірна українських шпажистів у складі Богдана Нікішина, Анатолія Герея, Дмитра Карюченка та Віталія Медведєва у командному турнірі завоювала бронзову нагороду.

На шляху до п'єдесталу українці в 1/8 фіналу розгромили збірну Ізраїлю (40:25), у чвертьфіналі виграли у команди Італії (45:36), у півфіналі поступилися угорцям (32:38), а у матчі за бронзу перемогли збірну Франції ( 41:24).

Золото завоювали швейцарці, які у фіналі були сильнішими від угорців - 43:36.

Також відбулися командні змагання рапіристок. Українки Ольга Лелейко, Анастасія Московська, Катерина Ченцова та Олександра Сенюта фінішували на шостому місці, поліпшивши на одну позицію свій результат порівняно з чемпіонатом Європи 2012, де були сьомими.

Надії на медаль наша команда втратила у чвертьфіналі, програвши росіянкам з рахунком 35:45. У турнірі за 5-8 місця українки перемогли команду Німеччини (45:41), а в матчі за 5-е місце поступилися полькам (30:45).

Чемпіонками Європи стали італійські рапіристки, перемігши у фіналі француженок - 45:30. Бронзу здобули угорки, вигравши у росіянок - 45:37.