вівторок, 16 квітня 2013 09:18

Фехтування. Українські шаблістки завоювали бронзу на юніорському ЧС

Українки зійшли на п'єдестал у Хорватії. Фото: sportonline.ua

15 квітня о Поречі (Хорватія) завершився чемпіонат світу з фехтування серед юніорів і кадетів.

Останній день чемпіонату ознаменувався для України командної бронзою шаблісток.

Аліна Комащук, Ірина Щукла, Марина Семенько та Олександра Мамонтова в 1/16 фіналу здобули перемогу над китаянками (45:41), потім перемогли кореянок (45:43), а в півфіналі поступилися француженкам (28:45). У поєдинку за бронзу українки виграли у польок (45:29). У фіналі американки були сильнішими за француженок - 45:38.

У юніорському командному турнірі рапіристів українці Дмитро Чучукало, Богдан Долженко, Андрій Подшивалов і Михайло Асадулаєв посіли 11 місце. В 1/32 фіналу українці перемогли колумбійців (45:16), а в наступному раунді поступилися збірній Данії з рахунком 40:45. Золото завоювали італійці, срібло - американці, а бронза дісталася росіянам.

Фехтування. Чемпіонат світу серед юніорів та кадетів. Пореч (Хорватія), 15 квітня