субота, 10 березня 2012 12:55

Українські шаблістки стали срібними призерами юніорського ЧЄ

Аліна Комащук

У Поречі (Хорватія) триває чемпіонат Європи з фехтування серед юніорів і кадетів.

Українські шаблістки Лєра Чудікова, Аліна Комащук, Олена Кравацька, Марина Семенко в командному турнірі юніорок стали срібними призерами першості, поступившись у фіналі команді Росії (37:45). На шляху до п'єдесталу українки були у чвертьфіналі сильнішими від німкень (45:36), а в півфіналі перемогли угорок (45:32).

Українська команда рапіристів у складі Богдана Долженко, Філіпа Колесникова, Максима Люльки та Андрія Подшивалова в 1/8 фіналу одним уколом перемогли шведів (40:39), у чвертьфіналі програли італійцям (18:45). У турнірі за 5-8 місця українці спочатку виграли у британців (45:42), а потім одним уколом поступилися угорцям (29:30), посівши у підсумку шосте місце.

Українці Андрій Лопатенко, Роман Свічкар, Євген Тимо і Максим Зозуля в командному турнірі шпажистів посіли сьоме місце. В 1/8 фіналу українці перемогли датчан (45:33), у чвертьфіналі програли росіянам (33:45). У турнірі за 5-8 місця українці програли румунам (32:45) і виграли в естонців (45:34).

Фехтування. Чемпіонат Європи серед кадетів і юніорів. Пореч (Хорватія), 9 березня

Юніорки. Шабля. Команди.
1. Росія
2. Україна (Лєра Чудікова, Аліна Комащук, Олена Кравацька, Марина Семенко)
3. Угорщина.

Юніори. Рапіра. Команди.
1. Італія
2. Росія
3. Німеччина
6. Україна (Богдан Долженко, Філіп Колесников, Максим Люлька, Андрій Подшивалов)

Шпага. Команди.
1. Росія
2. Іспанія
3. Італія
7. Україна (Андрій Лопатенко, Роман Свічкар, Євген Тимо, Максим Зозуля)

Зараз ви читаєте новину «Українські шаблістки стали срібними призерами юніорського ЧЄ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua