вівторок, 06 березня 2012 13:00

Фехтування. Українські шаблісти завоювали командну бронзу на юніорському ЧЄ

Вчора, 5 березня, в Поречі (Хорватія) відбувся п'ятий день чемпіонату Європи з фехтування серед юніорів і кадетів.

В командних змаганнях шаблістів в категорії кадетів українці Богдан Лисенко, Богдан Платонов, Віктор Тарикін стали бронзовими призерами. В 1/8 фіналу українці перемогли команду Туреччини (45:31), у чвертьфіналі були сильнішими за німців (45:38), у півфіналі поступилися двома уколами італійцям (43:45), а в дуелі за бронзу здолали росіян (45:42).

Українські рапіристки Анастасія Динько, Ангеліна Цимболінець, Аліна Рапінець, Христина Рапінець в командному турнірі в категорії дівчат в 1/8 фіналу програли команді Угорщини (32:45). У турнірі за 9-16 місця спочатку поступилися одним уколом туркеням (44:45), а потім в дуелі за 11-е місце програли білорускам (33:45), посівши у підсумку 12-те місце.

У командних змаганнях шпажисток серед дівчат українки Влада Харькова, Олександра Корнілова, Наталія Степанян, Юлія Свистил посіли шосте місце. В 1/8 фіналу українська команда розгромила збірну Фінляндії (45:16), а в чвертьфіналі програла італійкам (31:45) і вирушила боротися за 5-8 місця. Спочатку українки одним уколом взяли гору над француженками (39:38), а потім поступилися росіянкам (35:45) і посіли у підсумку шосте місце.

Фехтування. Чемпіонат Європи серед кадетів і юніорів. Пореч (Хорватія), 5 березня