субота, 03 березня 2012 11:58

Українець Карюченко виграв чемпіонат Європи з фехтування

Євген Курюченко

У Порече (Хорватія) проходить чемпіонат Європи з фехтування серед юніорів і кадетів. Український шпажист Євген Карюченко переміг серед кадетів, вигравши у фіналі одним уколом у Ювал-Шалома Фрейліха з Ізраїлю (15:14).

Сергій Горецький дійшов до півфіналу, де програв своєму співвітчизникові Євгену Карюченку (13:15) і став бронзовим призером.

У турнірі рапіристів кращий результат серед українців у Дмитра Чучукало, який в 1/8 фіналу програв італійцеві Даміано Росателлі (5:15) і посів у підсумку 11-е місце.

У турнірі дівчат всі українські шаблістки завершили виступ в 1/16 фіналу. В індивідуальній першості рапіристок всі українки не змогли пробитися далі 1/32 фіналу.

Фехтування. Чемпіонат Європи серед кадетів і юніорів. Пореч (Хорватія), 1-2 березня

Кадети. Шпага. Індивідуальна першість.

1. Євген Карюченко (Україна)
2. Ювал-Шалом Фрейлих (Ізраїль).
3. Бернардо Креччі (Італія) і Сергій Горецький (Україна)
...
47. Андрій Михалець (Україна)
84. Денис Потапенко (Україна)

Рапіра. Індивідуальна першість.
1. Франческо Інгарджіола (Італія)
2. Ерван Оклеен (Франція)
3. Максиміліан Шастане і Шерлі Дені (обидва - Франція)
...
11. Дмитро Чучукало (Україна)
44. Владислав Злий (Україна)
52. Ярослав Степура (Україна)
67. Дмитро Ткач (Україна)

Дівчата. Рапіра. Індивідуальна першість.
1. Христина Самсонова (Росія)
2. Еріка Кіпресса (Італія)
3. Оксана Погребняк (Росія) і Мартіна Сінігалія (Італія)