середа, 12 червня 2024 01:33

Українські легкоатлети здобули ще дві медалі на Чемпіонаті Європи

Українці здобули дві медалі у стрибках в висоту. Фото: Суспільне

11 червня відбулися фінальні змагання для чоловічих стрибків у висоту на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Римі.

Дві медалі у секторі зуміли вибороти українці Владислав Лавський та Олег Дорощук, повідомляє Дзеркало тижня.

Для України це п'ята та шоста нагороди на нинішньому Євро.

Лавський виграв срібло на дебютній європейській першості, повторивши особистий рекорд – 2,29, а Дорощук завоював дебютну нагороду чемпіонату Європи, ставши третім з результатом 2,26 метра.

Чемпіоном Європи з результатом 2,34 м став італієць Джанмарко Тамбері, який встановив найкращий результат сезону в Європі.

9 червня на чемпіонаті Європи з легкої атлетики відбулися змагання зі стрибків у висоту серед жінок.

Ярослава Магучіх здобула золоту нагороду з результатом 201 см. Ірина Геращенко взяла планку на висоті 195 см і виграла "бронзу".

Зараз ви читаєте новину «Українські легкоатлети здобули ще дві медалі на Чемпіонаті Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua