неділя, 09 червня 2024 23:56

Україна здобула дві медалі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Ярослава Магучіх здобула золото на чемпіонаті Європи зі стрибків в висоту. Фото: РБК

9 червня на чемпіонаті Європи з легкої атлетики відбулися змагання зі стрибків у висоту.

Україну у фіналі представляли Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко, пише Главком.

Магучіх здобула золоту нагороду з результатом 201 см. Геращенко взяла планку на висоті 195 см і виграла "бронзу".

Друге місце посіла сербка Ангеліна Топич з результатом 197 см.

22-річна Ярослава Магучіх є бронзовою призеркою Олімпіади в Токіо, чемпіонкою світу в приміщенні, чемпіонкою Європи, срібним призером ЧС на відкритому повітрі та чемпіонкою Діамантової ліги.

Минулого року Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики.

Магучіх є володаркою найкращого результату цього сезону, коли взяла висоту 2,04 м на турнірі в Катарі.

Зараз ви читаєте новину «Україна здобула дві медалі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua