Ексклюзиви
Пʼятниця, 06 серпня 2010 14:10

Українські клуби отримали суперників у Лізі Європи

Українські клуби отримали суперників у Лізі Європи

Сьогодні, 6 серпня, у Ньоні (Швейцарія) пройшло жеребкування раунду плей-офф Ліги Європи. За його підсумками визначилися суперники наших команд: "Металіст" - "Омонія" "Карпати" - "Галатасарай", "Дніпро" - "Лех" і "Таврія" - "Байєр".

Матчі пройдуть 19 і 26 серпня.

Ліга Європи

Раунд плей-офф

Група 1

Сіяні: ЦСКА (Росія), Байєр (Німеччина), ПСЖ (Франція), Уніря (Румунія), Фейєноорд (Голландія).

Несіяні: Анортосіс (Кіпр), ТАВРІЯ (Україна), Гент (Бельгія), Маккабі (Тель-Авів, Ізраїль), Хайдук (Хорватія).

ПСЖ - Маккабі

Байєр - ТАВРІЯ

ЦСКА - Анортосіс

Хайдук - Уніря

Фейєноорд - Гент

Група 2

Сіяні: Порту (Португалія), Галатасарай (Туреччина), Палермо (Італія), Аустрія (Австрія), Літекс (Болгарія).

Несіяні: Аріс (Греція), Генк (Бельгія), КАРПАТИ (Україна), Дебрецен (Угорщина), Марібор (Словенія).

Генк - Порту

Дебрецен - Літекс

Аріс - Аустрія

Галатасарай - КАРПАТИ

Палермо - Марібор

Група 3

Сіяні: "Спортінг" (Португалія), Лілль (Франція), Брюгге (Бельгія), МЕТАЛІСТ (Україна), Наполі (Італія).

Несіяні: Брондбю (Данія), Васлуй (Румунія), Ельфсборг (Швеція), Омонія (Кіпр), Динамо (Мінськ, Білорусія).

Брюгге - Динамо

Омонія - МЕТАЛІСТ

Васлуй - Лілль

Наполі - Ельфсборг

Спортінг - Брондбю

Група 4

Сіяні: Ліверпуль (Англія), Стяуа (Румунія), Селтік (Шотландія), Левскі (Болгарія), Борусія (Дортмунд, Німеччина).

Несіяні: Грассхопер (Швейцарія), Трабзонспор (Туреччина), Утрехт (Голландія), АІК (Швеція), Карабах (Азербайджан).

Грассхопер - Стяуа

Ліверпуль - Трабзонспор

Селтік - Утрехт

Борусія - Карабах

АІК - Левскі

Група 5

Сіяні: Ювентус (Італія), АЗ Алкмар (Голландія), Хетафе (Іспанія), АЕК (Греція), ДНІПРО (Україна).

Несіяні: Апоель (Кіпр), Лех (Польща), Штурм (Австрія), Данді Юнайтед (Шотландія), Актобе (Казахстан).

Штурм - Ювентус

Хетафе - Апоель

Данді Юнайтед - АЕК

АЗ Алкмар - Актобе

ДНІПРО - Лех

Група 6

Сіяні: ПСВ (Голландія), Штутгарт (Німеччина), Бешикташ (Туреччина), Астон Вілла (Англія), ЦСКА (Софія, Болгарія), БАТЕ (Білорусь).

Несіяні: Рапід (Австрія), Сибір (Росія), Марітіму (Португалія), Слован (Словаччина), ХІК (Фінляндія), Нью Сейнтс (Уельс).

Рапід - Астон Вілла

ЦСКА - Нью Сейнтс

Бешикташ - ХІК

Слован - Штутгарт

Сибір - ПСВ

БАТЕ - Марітіму

Група 7

Сіяні: Вільярреал (Іспанія), Фенербахче (Туреччина), Манчестер Сіті (Англія), Локомотив (Росія), Оденсе (Данія), Динамо (Загреб, Хорватія).

Несіяні: Тімішоара (Румунія), ПАОК (Греція), Мазеруелл (Шотландія), Лозанна (Швейцарія), Дніпро (Могильов, Білорусь), Дьор (Угорщина).

Лозанна - Локомотив

Дьор - Динамо

Оденсе - Мазеруелл

ПАОК - Фенербахче

Вільярреал - Дніпро

Тімішоара - Манчестер Сіті

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Українські клуби отримали суперників у Лізі Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1199
Голосування Хто нині найсильніший український футболіст?
  • 1) Олександр Зінченко
  • 2) Тарас Степаненко
  • 3) Андрій Ярмоленко
  • 4) Роман Яремчук
  • 5) Віктор Циганков
  • 6) Руслан Малиновський
  • 7) Марлос
Переглянути
Погода