пʼятниця, 17 лютого 2012 17:20

Українські борці завоювали 17 медалей на турнірі у Києві

Ірина Мерлені

У Києві в Палаці спорту пройшов XVIII Міжнародний турнір з вільної боротьби, присвячений видатним українським борцям і тренерам. Турнір, організований в 1994 році швидко завоював популярність. У змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів з 22 країн світу. Україна приймала представників Австрії, Азербайджану, Білорусі, Канади, Німеччини, Грузії, Ізраїлю, Латвії, Литви, Монголії, Росії, Словаччини, Тунісу, Єгипту, США, Узбекистану.

Вже традиційно для вітчизняних атлетів турнір став відбірковим етапом перед чемпіонатом Європи, який через місяць пройде в Сербії, і ліцензійними турнірами, які пройдуть в квітні-травні.

Українці зайняли 17 призових місць - три перших, сім других і сім третіх. Переможцями стали Євген Хавелов (60 кг), Андрій Стадник (66 кг), Валерій Андрейцев (96 кг).
Другими були Василь Федоришин (60 кг), Ален Засєв (96 кг), Ірина Мерлені (48 кг), Юлія Благиня (51 кг), Наталія Синишин (55 кг), Юля Малик (59 кг), Юлія Остапчук (63 кг).

Трійки призерів замкнули у своїх вагових категоріях Микола Айвазян (55 кг), Андрій Квятковський та Андрій Нагорний (обидва - 66 кг), Олександр Хоцяновський (120 кг), Людмила Балушка (48 кг), Олександра Когут (51 кг), Олександра Ващук ( 72 кг).

Боротьба вільна і жіноча. XVIII міжнародний турнір. Київ (Україна) .15-16 лютого

Чоловіки.

55 кг

1. Володимир Хінчігашвілі (Грузія)
2. Арсен Курамагомедов (Росія)
3. Микола Айвазян (Україна) і Яшар Алієв (Азербайджан)

60 кг
1. Євген Хавелов (Україна)
2. Василь Федоришин (Україна)
3. Агхахусейн Мустафаєв (Азербайджан) і Хаджі Алієв (Азербайджан)

66 кг
1. Андрій Стадник (Україна)
2. Баянжав Батцоріг (Монголія)
3. Андрій Квятковський (Україна) та Андрій Нагорний (Україна)

74 кг
1. Олександр Гостєв (Азербайджан)
2. Ендрю Хоу (США)
3. Давіт Хуцешвілі (Грузія) і Сослан Тигієв (Узбекистан)

84 кг
1. Дато Марсагішвілі (Грузія)
2. Ахмет Магомедов (Росія)
3. Ілля Хамікоєв (Азербайджан) і Давід Бічінашвілі (Німеччина)

96 кг
1. Валерій Андрейцев (Україна)
2. Ален Засєєв (Україна)
3. Елізбар Одікадзе (Грузія) і Темрезов (Азербайджан)

120 кг
1. Давіт Модзманашвілі (Грузія)
2. Чад Хенке (США)
3. Сослан Гаглоєв (Словаччина) і Олександр Хоцяновський (Україна)

Жінки.

48 кг
1. Марія Стадник (Азербайджан)
2. Ірина Мерлені (Україна)
3. Ніна Хаммер (Німеччина) та Людмила Балушка (Україна)

51 кг
1. Фатіма Багометова (Азербайджан)
2. Юлія Благиня (Україна)
3. Давааусух Отсонсетсег (Монголія) та Олександра Когут (Україна)

55 кг
1. Тоня Вербеєк (Канада)
2. Наталія Синишин (Україна)
3. Сундєв Байбатсерен (Монголія) та Ірина Кисіль (Росія)

59 кг
1. Катерина Мельникова (Росія)
2. Юля Малик (Україна)
3. Надія Михалкова (Білорусь) і Анна Половнєва (Росія)

63 кг
1. Любов Волосова (Росія)
2. Юлія Остапчук (Україна)
3. Замула Олеся (Азербайджан) і Сорнозондболд Батсетсег (Монголія)

67 кг
1. Надія Семенцова (Азербайджан)
2. Світлана Бабушкіна (Росія)
3. Юлія Бартновська (Росія) та Алін Фокен (Німеччина)

72 кг
1. Василиса Марзалюк (Білорусь)
2. Олена Перепьолкіна (Росія)
3. Олександра Ващук (Україна) і Діна Іванова (Азербайджан)

Зараз ви читаєте новину «Українські борці завоювали 17 медалей на турнірі у Києві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua