середа, 23 травня 2012 11:40

Українець став срібним призером ЧЄ з плавання

Валерій Димо (ліворуч) став срібним на 100-метрівці брасом. Фото: sportonline.ua

22 травня в Дебрецені (Угорщина) на чемпіонаті Європи з плавання завершився другий день змагань. Було розіграно п'ять комплектів нагород. Першу медаль для України виборов Валерій Димо. Він став срібним призером у плаванні на 100 м брасом з результатом 1 хвилина 0,68 секунди, поступившись 0,13 секунди італійцю Фабіо Скоццолі і випередивши іншого італійця - Матті Песке на 0,25 секунди.

За крок від п'єдесталу зупинилася Дарина Зевіна (200 м, спина), посівши четверте місце. Дарині не вистачило до бронзи лише однієї сотої секунди.

Андрій Говоров був п'ятим на 100 м брасом з часом 23,53 секунди.

За підсумками півфіналу на 100 м брасом Марія Лівер не змогла пройти відбір у фінальну вісімку, показавши 10-й результат - 1.09,22.