неділя, 19 листопада 2017 11:09

Україна втратила шанс зіграти на Кубку світу-2014

Французька преса назвала гру "кошмаром у Києві"

19 листопада 2013 року збірна України програла в Парижі матч збірній Франції - 0:3 і не потрапила на Кубок світу, яка проходила влітку 2014 в Бразилії.

Підопічні Михайла Фоменка дуже добре провели першу гру. Попри безгольовий перший тайм, відчувався сильний заряд господарів поля. У другій половині гри українці нарешті забили. Відзначився Роман Зозуля. Невдовзі Лоран Косельни сфолив на Романові, і Ярмоленко реалізував пенальті - 2:0. Українці могли забити й третій м'яч, але Безус під час виходу трьох гравців на одного захисника віддав на Ярмоленка і помилився. Зліва в карний майданчик гостей уривався ніким не прикритий Селезньов.

Французька преса назвала гру "кошмаром у Києві". Господарі готувалися до реваншу й замінили відразу п'ятьох виконавців. Натомість Фоменко вимушено замінив Кучера на Ракицького, який і став найкращим у складі України.

Наша збірна посипалася ще в першому таймі. Гравці були емоційно виснаженими й майже не чинили опору. Сахо відкрив рахунок на 10 хвилині. На 33-ій рахунок подвоїв Бензема.

У другому таймі серйозно помилився арбітр. Він вилучив із поля Хачеріді у ситуації, коли Рібері симулював порушення.

Ми поступалися 0:3, але грали з одним нападником

На 72 хвилині французи відзначилися втретє. Знову свій шанс реалізував злий геній України Сахо.

– Ми поступалися 0:3, але грали з одним нападником, – згадував Марко Девіч. – Я так і не зрозумів, чому тренер не випустив мене на поле хоча би замість утомленого Зозулі?

Матч так і завершився.

П'ята поспіль спроба України пробитися через стикові матчі завершилася фіаско. Лише з шостої, восени 2015 року, наша збірна переможе Словенію і поїде на Євро-2016.

Зараз ви читаєте новину «Україна втратила шанс зіграти на Кубку світу-2014». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua