неділя, 28 серпня 2022 01:12

Україна поступилася Ісландії в кваліфікації ЧС-2023 з баскетболу

Збірна України програла Ісландії у відборі ЧС-2023 з баскетболу. Фото: fiba.basketball

У ніч на 28 серпня чоловіча збірна України з баскетболу зіграла ще один матч у відборі Чемпіонату світу 2023 року.

Наша команда поступилася на виїзді Ісландії в овертаймі.

Господарі активніше почали зустріч і повели в рахунку, проте українці вирівняли ситуацію та виграли першу чверть – 19:14.

У другій 10-хвилинці суперники сильнішого не виявили – 22:22.

Як і в попередньому матчі з Італією, "синьо-жовті" знову невдало провели третю чверть, розгромно програвши її 14:27.

Перед початком останньої 10-хвилинки Ісландія була попереду 63:55.

На старті четвертої чверті Україна мала кращий вигляд і навіть зрівняла рахунок. Проте господарі знову розвинули успіх. Та все ж наша команда перевела гру в овертайм – 80:80.

В овертаймі українці поступилися супернику – 88:91.

Після шести матчів третього раунду кваліфікації збірна України має лише одну перемогу.

Українці майже втратили шанси зачепитися за місце в трійці найсильніших, адже лідери вже мають по п'ять і чотири перемоги.

Зараз ви читаєте новину «Україна поступилася Ісландії в кваліфікації ЧС-2023 з баскетболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua