вівторок, 27 березня 2018 15:04

Україна - Японія - 2:1

Добрий день! За кілька хвилин збірна України розпочне товариську гру проти збірної Японії. Це буде другий матч за кілька днів. Минулої п'ятниці українці розписали нічию зі збірною Саудівської Аравії - 1:1.

Напередодні гри головний тренер українців Андрій Шевченко заявив, що дасть зіграти проти Японії всім викликаним гравцям.

Gazeta.ua вестиме текстову трансляцію.

Став відомий стартовий склад України:

П'ятов, Ордець, Соболь, Бутко, Ракицький, Коноплянка, Степаненко, Марлос, Малиновський, Зінченко, Бесєдін.

Неймовірний режисер! Грає гімн України, а показують японців.

2 хв. Україна розпочала з атак. Однак два поспіль проходи Коноплянки ні до чого не привели.

5 хв. Японія високо пресингує. Ініціатива в наших суперників

10 хв. Коноплянка наважився на черговий прохід, але пас перехопив голкіпер японців.

16 хв. Бесєдін після пасу Марлоса влучає у поперечину! Пощастило японцям.

21 хв ГОООЛ! Ракицький розрядив гармату з-за меж штрафного майданчика 1:0

24 хв. Суперники трохи розгубилися й віддали ініціативу.

28 хв. Середина першого тайму проходить у позиційній боротьбі

30 хв. Марлос дав шикарний пас на Малиновського, той вийшов, практично, сам на сам із голкіпером, але м'яч звалився з ноги.

34 хв. Бесєдін трохи не дотягнувся до передачі з штрафного.

38 хв. Коноплянка зняв м'яч у власному штрафному із ноги Сакаї.

40 хв. ГОЛ. 1:1 Після стандарту Макіно відірвався від Малиновського і головою пробив у кут. Бездарна гра нашої команди у зонному захисті.

45 хв. Коноплянка вкотре розібрався на лівому фланзі із зхахисником, дав на Соболя, але той невдало пострілив.

45 хв. І тут же Степаненко отримав жовту картку

Перший тайм пройшов за переваги нашої команди, але знову стався нелогічний гол.

Розпочався другий тайм.

48 хв. Соболь прострілював у штрафну, але захисники на місці.

52 хв. Україна володіє ініціативою, але моментів поки не створює.

54 хв. Соболь отримує попередження.

57 хв. Японець малював пенальті, але заробив жовту картку за симуляцію.

61 хв. Три заміни в нас. Замість Малиновського Буяльський, Матвієнко замість Соболя, Караваєв замість Бутка.

64 хв. Японці б'ють наших по ногах двічі поспіль, але суддя не реагує.

66 хв. Гра вирівнялася. Переваги в наших немає.

68 хв. ГООООЛ. Коноплянка класно пройшов, відпасував на Караваєва і той блискуче пробив у кут 2:1

72 хв. Небезпечний прохід Японії правим флангом. Кутовий.

74 хв. Буяльський небезпечно бив, але голкіпер суперників забрав м'яч у правому куті.

77 хв. Заміни. Ротань замість Зінченка, Циганков замість Коноплянки.

81 хв. Японці пробують щось змінити, але не дуже виходить.

83 хв. Беседін не дотягнувся до м'яча після пасу Матвієнка з лівого флангу атаки.

85 хв. П'ятов рятує Україну після удару з 15 метрів.

89 хв. Матвієнко заблокував удар нападника з небезпечної позиції.

90 хв. Японія пішла на штурм.

90 хв. Петряк замість Марлоса.

90+3 П'ятов подарував м'яч супернику і справа закнчується штрафним.

90+5 П'ятов помилився і П'ятов урятував. Все. Перемога 2:1

Значно якісніша гра у виконанні нашої збірної в порівнянні із попереднім матчем і заслужена перемога.

Зараз ви читаєте новину «Україна - Японія - 2:1». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua