субота, 27 травня 2017 21:19

Українці здобули три нагороди на Кубку світу з веслування

Наші здобули три нагороди на Кубку світу. Фото: 24 канал

У другий змагальний день другого етапу Кубка світу в угорському місті Сегед українці здобули 3 нагороди.

В активні нашої команди одна срібна та дві бронзові нагороди. Срібну медаль виграли Віталій Цуркан та Олег Кухарик (байдарка-двійка, 1000 м), повідомляє IPress з посиланням на Олімпійський комітет України у Facebook.

Бронзову нагороду отримали - Людмила Лузан (каное-одиночка, 500 м), Ігор Трунов та Іван Семикін (байдарка-двійка, 500 м).

В угорському Сегеді проходить другий етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. В перший день турніру збірній Україні вдалося зібрати повний комплект нагород в кількох заїздах.

Зараз ви читаєте новину «Українці здобули три нагороди на Кубку світу з веслування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua