вівторок, 25 червня 2019 08:00

Українці завоювали ще одну медаль на Європейських іграх

Микола Просторов та Антон Давиденко виграли срібло в Мінську

Український дует Антон Давиденко та Микола Просторов виграли срібло в синхронних стрибках на батуті на Європейських іграх в Мінську.

Українці набрали 51,350 бала, поступившись переможцям Лукашу Яворськи і Артуру Закжевська з Польщі всього 0,1 бала. Бронза дісталася французькому дуету Аллан Моранте і Себастьян Мартіні (50,790).

Це перша медаль України за вчорашній день. Всього на Європейських іграх українські спортсмени завоювали вже 18 медалей (5 золотих, 7 срібних і 6 бронзових).

Європейські ігри в Мінську проходять з 21 по 30 червня. Змагання стали частиною кваліфікації спортсменів на Олімпійські ігри-2020 року, які пройдуть в Токіо.

Зараз ви читаєте новину «Українці завоювали ще одну медаль на Європейських іграх». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua