понеділок, 12 квітня 2021 10:31

Україна виграла чемпіонат Європи з важкої атлетики у Москві

Ірина Деха стала виграла 3 "золота". Фото: НОК України.

Збірна України з важкої атлетики стала найкращою за результатами чемпіонату Європи-2021 у Москві.

Українці здобули найбільше медалей з-поміж усіх команд, які брали участь у турнірі, повідомляє "24 канал".

В офіційному заліку збірна України 6 медалей - 4 "золота", 1 срібна й 1 бронзова медаль.

У збірної Болгарії 7 медалей, але в них тільки 3 золотих нагороди. Замикає командну трійку призерів Вірменія із 6-ма нагородами, де лише 2 золоті.

Збірна України також посіла 1-ше місце в так званому "малому" медальному заліку, де до уваги бралися перемоги в кожній дисципліні. Українські спортсмени виграли 17 нагород – 10 золотих, 3 срібні та 4 бронзові.

Чемпіонат Європи з важкої атлетики відбувався в Москві з 3 до 11 квітня включно. У змаганнях брали участь 16 українських спортсменів.

Медалі в офіційний залік збірній України принесли 6 атлетів: Каміла Конотоп – "золото" (до 55 кг),І рина Деха – "золото" (до 75 кг), Аліна Марущак – "золото" (до 81 кг), Дмитро Чумак – "золото" (до 109 кг), Анастасія Лисенко – "срібло" (понад 87 кг), Дмитро Вороновський – "бронза" (до 55 кг)

Зараз ви читаєте новину «Україна виграла чемпіонат Європи з важкої атлетики у Москві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua