субота, 23 лютого 2019 10:45

Україна поступилася Чорногорії та втратила шанс потрапити на баскетбольний Кубок Світу

Українські баскетболісти втратили всі шанси потрапити на Кубок Світу в Китаї 2019. Фото: fbu.ua

Національна збірна України із баскетболу в одинадцятому матчі кваліфікації на ЧС-2019 програла Чорногорії.

Українські баскетболісти впевнено виграли першу чверть 34:17. У другій десятихвилинці гравці здивували кількістю набраних очок, всього 15 на обидві команди.

Після перерви Україна почала втрачати перевагу, поступившись у третій чверті 16:25. Таким чином, перед завершальній десятихвилинкою українці вели з різницею в три очки.

На початку останньої чверті Чорногорія вперше в матчі повела в рахунку і не упустила перемогу. Відзначимо, що в кінцівці зустрічі Бобров зрівняв рахунок, але за мить до цього прозвучала сирена.

Таким чином, Україна втратила будь-які шанси на вихід з групи.

Баскетбол. Відбір на ЧС-2019. Група I

Україна - Чорногорія 74:76 (34:17, 6: 9, 16:25 18:25)

Наступний матч українські баскетболісти проведуть 25 лютого на виїзді проти Словенії.

Зараз ви читаєте новину «Україна поступилася Чорногорії та втратила шанс потрапити на баскетбольний Кубок Світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua