понеділок, 28 листопада 2016 15:55

У команді Луческу побилися двоє гравців

Форвард "Зеніту" Артем Дзюба і голкіпер команди Юрій Лодигін побилися в роздягальні після гостьового матчу 15-го туру російської прем'єр-ліги із "Краснодаром" (1:2).

На 86-й хвилині зустрічі точний удар Дзюби вивів санкт-петербурзьку команду вперед у рахунку, проте господарі поля на другій і четвертій компенсованих хвилинах забили два голи і здобули вольову перемогу.

Після другого пропущеного гола в телетрансляцію матчу потрапив епізод, в якому Дзюба висловив невдоволення, показавши непристойний жест.

Сам Дзюба спростував інформацію про можливу бійку.

"У нас не було бійки. Ви бачите щось на обличчі? Взагалі не було нічого, вигадувати не треба", - сказав Дзюба після прильоту до Санкт-Петербурга.

За інформацією джерела "Спорт-Экспресс", незважаючи на всі спростування, конфлікт був: гравці петербурзького клубу не билися, але влаштували сутичку.

За підсумками 15 турів відставання "Зеніту" від лідира "Спартака" становить шість очок. "Краснодар" піднявся на третє місце і відстає від петербурзької команди на чотири очки.

"Зеніт" у цьому сезоні тренує колишній наставник донецького "Шахтаря" Мірча Луческу.

Зараз ви читаєте новину «У команді Луческу побилися двоє гравців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua