субота, 27 лютого 2010 12:08

У фіналі хокейного турніру зустрінуться Канада та США

Хокеїсти збірної Канади в завзятій боротьбі обіграли словаків і вийшли у фінал.

Розгромивши в чвертьфіналі збірну Росії канадці в першому періоді досить впевнено контролювали хід матчу і створили собі запас у дві шайби. До кінцівки господарі Ігор підійшли з комфортною перевагою в +3, проте словакам вдалося закрутити інтригу.

В останній атаці вже після заміни воротаря на шостого польового гравця Демітра мав відмінну можливість перевести півфінал в овертайм. Однак автор переможного булліта у ворота росіян у поєдинку групового турніру не зміг закинути шайбу у відкритий кут за 15 секунд до сирени: вона не набрала висоту і, відскочивши від пастки Луонго, полетіла вздовж воріт.

Раніше у фінал змагань вийшла збірна США. Закинувши шість шайб за перші 13 хвилин матчу, команда забезпечила собі перемогу у півфінальній зустрічі з Фінляндією - 6:1 - і як мінімум срібло Олімпіади.

Хокей. 1/2 фіналу

Канада - Словаччина - 3:2 (2:0, 1:0, 0:2)

США - Фінляндія - 6:1 (6:0, 0:0, 0:1)

korrespondent.net

Зараз ви читаєте новину «У фіналі хокейного турніру зустрінуться Канада та США». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua