пʼятниця, 15 червня 2012 16:35

Трансляцію матчу Іспанія-Ірландія у фан-зоні Києва на 15 хв. перервав дощ
15

Під час матчу Євро-2012 другого раунду групи С між збірними Іспанії та Ірландії в київській фан-зоні гроза перервала телевізійну трансляцію.

Приблизно на 72 хвилині матчу в Києві розпочалася велика злива, через що з великих моніторів зникла телевізійна картинка. А люди масово ховалися хто куди міг від дощу.

Коли через 15 хвилин трансляція поновилася, рахунок у матчі вже був 4:0. Таким чином столичні відвідувачі фан-зони через дощ пропустили четвертий гол іспанців у ворота збірної Ірландії, який на 82-й хвилині матчу забив Сеск Фабрегас.

Ще до зливи на Майдані Незалежності вже традиційно для останніх днів зібралося чимало різнонаціональних уболівальників. Серед усіх яскраво виділялися фани з темно червоними кольорами в одязі, зачісці тощо. Більшість із них пили пиво, співали футбольних пісень своєю мовою, веселилися.

Вболівальники збірної Ірландії в київській фан-зоні майже не зустрічалися.

Найбільше емоцій у глядачів, зрозуміло, викликали забиті голи та небезпечні моменти в матчі.

Через дощ, частина фанів розійшлися з центру столиці трохи раніше, ніж зазвичай.

Нагадаємо, в другому своєму матчі на Євро-2012 збірна Іспанії впевнено перемогла команду Ірландії з рахунком - 4:0.

Зараз ви читаєте новину «Трансляцію матчу Іспанія-Ірландія у фан-зоні Києва на 15 хв. перервав дощ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua