четвер, 10 березня 2011 09:23

"Тоттенхем" і "Шальке" вийшли у чвертьфінал Ліги чемпіонів

Два матчі 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів пройшли в середу, 9 березня. Зустріч між англійським "Тоттенхемом" та італійським "Міланом" закінчилася внічию - 0:0.

Таким чином, англійський клуб, що виграв перший матч з італійцями, пройшов до чвертьфіналу турніру.

Перша зустріч "Тоттенхем" - "Мілан" відбулася 15 лютого і закінчився з рахунком 1:0.

Ще один матч-відповідь у середу зіграли "Шальке" (Німеччина) і "Валенсія" (Іспанія). Німецький клуб переміг з рахунком 3:1. Перша зустріч суперників закінчилася нічиєю 1:1.

Раніше в 1 / 4 фіналу Ліги чемпіонів пробилися іспанська "Барселона" і донецький "Шахтар", повідомляє Lenta.ru.

Ліга чемпіонів

1 / 8 фіналу

Матчі-відповіді

Тоттенхем Англія - Мілан Італія - 0:0 (0:0, 0:0)

ТОТТЕНХЕМ: Гомес, Чорлука, Галлас, М. Доусон, Ассу-Екотто, Сандро Раньєрі, Модріч, Леннон, ван дер Варт (Бейл, 66), Пієнар (Дженас, 71), Крауч (Павлюченко, 83).

МІЛАН: Абб'яті, Абате, Неста, Сілва, Янкуловські (Антоніні, 70), Фламіні (Страссер, 87), Зеєдорф, К. Боатенг (Меркель, 76), Робіньо, Ібрагімович, Пато.

Попередження: Янкуловскі (48), Фламіні (63), Пато (64).

Перший матч - 1:0.

Шальке 04 Німеччина - Валенсія Іспанія - 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Р. Кошта (17), 1:1 - Фарфан (40), 2:1 - Гаврановіч (52), 3:1 - Фарфан (90).

ШАЛЬКЕ 04: Нойер, Матіп (Пападопулос, 60), Хеведес, Метцельдер, Утіда, Хурадо (Дракслер, 76), Клюге (Сарпі, 81), Ескудеро, Гаврановіч, Фарфан, Рауль.

ВАЛЕНСІЯ: Гуаіта, Бруно Сальтор, Наварро, Матьє, Р. Кошта, Банега (Тіно Коста, 70), Топал, Хоакін, П. Ернандес (Сольдадо, 64), Адуріс (Жонас, 74), Мата.

Попередження: Клюге (28), Ескудеро (47), Фарфан (74), Матьє (83).

Зараз ви читаєте новину «"Тоттенхем" і "Шальке" вийшли у чвертьфінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua