понеділок, 07 листопада 2011 14:49

Тимощук заробив червону картку: результати 12-го туру бундесліги

Відбулися матчі 12-го туру німецької бундесліги.

Маріо Гомес забив шостий гол за останні три матчі, чим допоміг "Баварії" обіграти "Аугсбург" (2:1) і відновити п'ятиочкову перевагу над найближчими переслідувачами. Також у неділю "Шальке" розійшовся миром із "Ганновером" - 2:2.

На минулих вихідних Гомес двічі відзначився у матчі з "Нюрнбергом", а в середу оформив хет-трик у першому таймі поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА з "Наполі" (3:2). На полі "Аугсбурга" нападник мюнхенців досяг мети на 16-й хвилині, записавши на свій рахунок 13-й гол у поточному розіграші бундесліги.

На 28-й хвилині Франк Рібері розвинув успіх гостей, проте незабаром після перерви недавній представник другого дивізіону скоротив відставання в рахунку зусиллями Хадзіме Хосогая. Надалі результат не змінився.

Здобувши дев'яту перемогу у турнірі, мюнхенці відірвалися на п'ять очок від "Вердера" і відразу двох "Боруссій": дортмундської і менхенгладбахської. В одному балі позаду них розташувався "Шальке", що задовольнився нічиєю в поєдинку з "Ганновером".

У гельзенкірхенців дубль оформив фін Теєму Пуккі, а Кіріакос Пападопулос переправив м'яч у власні ворота. У складі ганноверців відзначився Мохаммед Абделлауї, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

12-й тур

Ганновер 96 - Шальке 04 - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Пуккі (26), 1:1 - Пападопулос (29, автогол), 2:1 - Абделлау (59), 2:2 - Пуккі (73).

Аугсбург - Баварія - 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - Гомес (15), 0:2 - Рібері (28), 1:2 - Хосогаі (59).

БАВАРІЯ: Нойер, Рафінья (Л. Густаво, 68), Бадштубер, ван Бюйтен, Лам, Мюллер, Тимощук, Кроос (Контенто, 89), Алаба, Рібері (Праньїч, 90), Гомес.

Вилучення: Тимощук (90).

Герта - Боруссія М - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Рамос (18), 1:1 - Ройс (33), 1:2 - Ройс (55).

Вердер - Кельн - 3:2 (0:2, 3:0)

Голи: 0:1 - Клеменс (3), 0:2 - Подольскі (45), 1:2 - Пісарро (49), 2:2 - Пісарро (54, пенальті), 3:2 - Пісарро (86).

Вилучення: Серену, 53 (Кельн).

Нюрнберг - Фрайбург - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Мік Франц (32), 1:1 - Розенталь (34), 1:2 - Сіссе (90, пенальті).

Хоффенхайм 1899 - Кайзерслаутерн - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Ібішевич (33), 1:1 - Кумаа (73).

Боруссія Д - Вольфсбург - 5:1 (2:0, 3:1)

Голи: 1:0 - Гетце (12), 2:0 - Кагава (45), 2:1 - А. Глєб (59), 3:1 - Бендер (61), 4:1 - Левандовскі (66), 5 : 1 - Гетце (78).

Боруссія Д: Вайденфеллер, Пішчек, Хуммельс, Суботіч (Ф. Сантана, 46), Шмельцер, Гетце, Ляйтнер (Кель, 71), Бендер, Кагава, Левандовскі (Барріос, 74), Гросскройтц.

Байєр - Гамбург - 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Шюррле (5), 2:0 - Л. Бендер (20), 2:1 - Вестерманн (34), 2:2 - Янсен (58).

Майнц - Штутгарт - 3:1 (0:0, 3:1)

Голи: 0:1 - Какау (50), 1:1 - Уджа (53), 2:1 - Іваншиц (60, пенальті), 3:1 - Уджа (64).

Вилучення: Поланскі, 83 (Майнц), Родрігес, 90 (Штутгарт).

Зараз ви читаєте новину «Тимощук заробив червону картку: результати 12-го туру бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua