неділя, 16 травня 2010 11:01

Тимощук став володарем Кубка Німеччини

Мюнхенська "Баварія" виграла другий свій трофей у сезоні. Після перемоги в чемпіонаті підопічні Луї Ван Галя були першими в Кубку Німеччини.

Фінальний поєдинок кубка пройшов "в одні ворота". "Баварія" забила "Вердеру" 4 м'ячі, три з них у другому таймі.

Приємно, що володарем трофею став і наш Анатолій Тимощук. Українець вийшов на поле на 77-й хвилині, замінивши Мюллера.

Щоб оформити хет-трик, "Баварії" через тиждень потрібно вигравати у фіналі Ліги чемпіонів у "Інтера".

Кубок Німеччини. Фінал

"Вердер" - "Баварія" - 0:4 (0:1)

"Вердер": Візе, Фріц, Налдо, Мертезакер, Беніш, Фрінгс, Баргфреде (Марін, 54), Боровскі (Д. Йенсен, 70), Озіл, Пісарро, Хунт (У. Алмейда, 45)

"Баварія": Бутт, Лам, Демічеліс, ван Бюйтен, Бадштубер, ван Боммель, Швайнштайгер, Роббен (Алтинтоп, 86), Рібері, Мюллер (Тимощук, 77), Оліч (Клозе, 80)

Голи: 0:1 - Роббен (35, пенальті), 0:2 - Оліч (52), 0:3 - Рібері (63), 0:4 - Швайнштайгер (83)

За матеріалами turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «Тимощук став володарем Кубка Німеччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua